دوست عزیز و قدرتمندم
سلام
از این که از سایت «برگ زندگی» دیدن می کنید صمیمانه از شما سپاس گزاریم .
موسسه فرهنگی و هنری «برگ زندگی پویا» با یاری خداوند متعال و تشویق و همراهی شما خوبان توانسته است به طور منظم هر دو هفته یک شماره از «برگ های زندگی » را چاپ و منتشر کند.

برای تهیه محتوای هر یک برگ زندگی ؛ روز ها و ساعت ها وقت صرف شده تا از بین هزاران مطلب و صد ها کتاب ، بهترین ها و عالی ترین ها گزینش شود و در اختیار شما که خوب ترین هستید و محبوب ترین قرار گیرد. لذا خواهشمندیم برای ارج نهادن به این حرکت فرهنگی با هم همکاری کنیم تا بتوانیم این پروژه را (برگ زندگی) در تمام کشور گسترش دهیم.

در این راستا چندین نفراز علاقه مندان به فعّالیّت در عرصه های فرهنگی، پس از مدّت ها مطالعه و تحقیق میدانی به این نتیجه رسیده اند که بهترین و تاثیرگزارترین قالب برای انتقال مفاهیم اخلاقی و ارزش های انسانی ، قالب داستان به ویژه داستان کوتاه است.داستانی که شخصیّت های مختلفی دارد و در مدّت زمان کوتاهی می توان بیماری های روانی و درونی را درمان کرد.

اهداف پروژه:

۱_ بالاتر بردن سطح فرهنگ و بینش مردم و جامعه و مشتریانِ شما.

۲_ استفاده ی بهینه از وقت مُرده ی مردم

۳_ احترام به حقوق مشتری و هزینه کردن برای فکر و اندیشه ی وی

۴_ در دست داشتن یک ابزار قدرت بسیارعالی در دستِ شما برای اطلاع رسانی؛ معرفی خدمات جدید و تغییراتِ موردنظر

۵ـ و…

ما به دنبال کسانی هستیم که به فرهنگ و هنرِ این سرزمین علاقه مند هستند  و می خواهند که ارزش های اخلاقی و انسانی را در جامعه زنده تر کنند.

بنابر این از شما دوست گرامی و عزیز خواهشمندیم ضمن معرفی ما به آنانی که می شناسید ؛ ما را در گسترش این طرح یاری رسانید. بدون شک تلاشِ شما را بی پاداش نخواهیم گذاشت.

با آرزوی معنویت ؛ سلامت و ثروت

حمید علامه

«مدیر پروژه ی برگ زندگی»

۰۹۱۵۳۱۲۲۰۵۶

www.Rw24.ir